17 októbra, 2021

Loah Beer che nanovo definovať nový nízkoalkoholový štýl

Keďže dopyt po nápojoch s nízkym alebo nulovým obsahom alkoholu rastie, spoločnosť Loah Beer sa chystá nanovo definovať, čo ponúkať a prečo ich ľudia chcú piť.

Poslaním zakladateľa Loah, Huga Tappa, ktorý od domáceho varenia po výrobu v plnom rozsahu pokročil len za pár mesiacov, bolo poslaním skôr vyrobiť vynikajúce pivo so skutočnými identifikačnými údajmi než s napodobeninou piva s plnou silou.

„Aj keď má Loah iba 39 kalórií, menej ako gram cukru, je bezlepková a vegánska, všetko je o nás čo je v ňom, nie čo nie, “povedal Hugo.

„Naša vlajková loď Pivo Hola s limetkou sa prirodzene varí z droždia Kölsch a chmeľu Savinjski Goldings a varí sa špeciálne na 0,5% – pri zachovaní všetkej príchuti – aby sa vytvoril svieži, vážne osviežujúci ležiak s limetkovou príchuťou, ktorý v plechovke nazývame slnečný svit. . “

Svojrázny dizajn, etiketa a étos značky sú silným rozdielom od ostatných nealkoholických nápojov alebo alkoholu s nízkym obsahom alkoholu
pivá, ktoré buď napodobňujú remeselne vyrábané značky, alebo sa spoliehajú na to, že svetová značka napodobňuje nedostatok alkoholu silnými „mužskými“ náznakmi. Obal je 100% recyklovateľný.

beertoday.co.uk